Home » Klasa-str » Usługi » Plakaty – z całą pewnością jeden z najefektywniejszych środków przekazu w reklamie społecznej

Plakaty – z całą pewnością jeden z najefektywniejszych środków przekazu w reklamie społecznej

To niezbywalny „składnik” naszego życia. Można ją spotkać wszędzie – na ulicach, targowiskach, autach, w sklepach, mass mediach, a nawet skrzynkach na listy.

plakaty

Autor: HintenRum
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjmuje przeróżne postacie, ale zawsze przyświeca jej taki sam cel.

Dobra reklama (ile kosztuje reklama na szybę samochodu) musi zwracać uwagę, zachęcać do podjęcia określonej aktywności (dla przykładu, kupna produktu czy skorzystania z usługi), wywierać wpływ na uczucia oraz – co niemniej istotne – zapadać w pamięć. Więcej szczegółów : kliknij w link. Rodzi się jednakze pytanie: Jakie kroki poczynić, by sięgnąć wspomnianego ideału? Klucz do sukcesu to niezaprzeczalnie obraz, który – zgodnie ze znanym chińskim porzekadłem – znaczy więcej niż tysiąc słów. Doskonale zdają sobie z tego sprawę pomysłodawcy rozlicznych kampanii, na przekór temu, co mogłoby się wydawać, nie tylko komercyjnych, lecz również społecznych. Dowodów potwierdzających rzeczoną tezę jest bardzo wiele.

Wystarczy choćby rzucić okiem na plakaty „zdobiące” nasze miasta (szczegóły oferty). Są one przekaźnikiem nadzwyczaj istotnych, kwestii, takich jak: przeciwdziałanie przemocy.

About