Home » Klasa-str » Handel » W jaki sposób dopasować buciki do sylwetki? – rady

W jaki sposób dopasować buciki do sylwetki? – rady

Właściwie dobrane buty potrafią cuda – wydłużają nogi, „wyciągają“ w górę całą sylwetkę oraz powodują, że pomimo chłodnej aury a także paru warstw ubrania ciągle wyglądamy seksownie.

balerinki

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Tylko jak to zrobić? Poniżej nasze wskazówki, jak poradzić sobie z trzema najczęstszymi problemami.

Grube łydki.komentarz z strony – (kliknij https://jeger.pl/pl/408-magnesy)Jeżeli natura obdarzyła cię dużymi łydkami, wybieraj proste fasony o plastycznej cholewce bądź modele z gumką czy dopasowywanym paskiem. Noś je z legginsami czy też wąskimi spodniami w zbliżonym kolorze – dzięki temu utworzysz interesującą, wydłużoną linię nóg. Pionowe przeszycie albo suwak dodatkowo wydłużą a także wyszczuplą dolne partie nóg. Unikaj cholew kończących się w najszerszej części łydki, poprzecznych zdobień oraz marszczeń – jednym słowem wszystkiego, co przydaje objętości.
Przykrótkie nogi. Wybieraj wysokie obcasy, platformy czy podeszwy na klinie, jakie wizualnie przedłużą nogi. Doskonałe będą czerwone szpilki. Wertykalne zdobienia, suwaki oraz przeszycia spowodują, że oko podąży z dołu do góry. Buciki noś do gładkich, nieprzezroczystych rajstop w zbliżonym odcieniu i tuniki o empirowym kroju sięgającej do połowy biodra. Wystrzegaj się bucików na bardzo płaskiej podeszwie i wywijanych cholewek – zerknij na czerwone szpilki.
Bardzo szczupłe łydki. Tu również wybieraj obuwie o plastycznej cholewce, nie bój się jednak śmiałych odcieni (purpurowego, jasnoszarego) oraz dodających objętości ozdób. Noś je do rajtuz o grubym splocie oraz wzorzystych sukienek. Jeśli nie pragniesz wyglądać niczym Kot (zobacz również – akcesoria dla zwierząt hurtownia) ze „Shreka“ – wystrzegaj się odstających cholewek. Tutaj stosowne będą balerinki.
Jeżeli nogi są zbyt masywne. Tutaj również najlepiej sprawdzą się buciki na obcasie (najpoprawniej na zwężanym do dołu słupku). Pamiętaj, że odstająca cholewka albo duża ilość ozdób działają na Twą niekorzyść. Wybieraj duże cholewki (wiązane lub z wszytą gumą), które ślicznie przylegają do łydek. Poszukuj raczej czarnych, przełamanych barw. Pulchne kobiety muszą unikać bardzo drobnych szpileczek, jakie stanowią nazbyt duży kontrast w stosunku do ciała –
Jeśli zdecydujesz się na szpilki, postaw na solidny obcas i odkryty wierzch stópki.

Buciki nie tylko potrafią poprawić wygląd nóg, lecz oddziałują na całościową postawę. Nazbyt płaskie pośladki nabiorą ładnego kształtu, jeżeli założysz buciki na bardzo dużym obcasie.

About