Home » Klasa-str » Handel » Dlaczego opakowanie ma tak duże znaczenie? Co to jest opakowanie typu doypacks?

Dlaczego opakowanie ma tak duże znaczenie? Co to jest opakowanie typu doypacks?

Wiadomo, iż nie tylko produkt ma spore znaczenie, lecz również to jak jest opakowany. To od opakowania z reguły zależy, czy produkt zostanie kupiony.

kurtki

Autor: surtr
Źródło: http://www.flickr.com

Wytwórcy prześcigają się w wymyślaniu ciekawych graficznie jak i pod kątem kształtu czy wygody opakowania.

doypacks

Autor: Krzysztof Brożyna
Źródło: http://www.flickr.com
Inwestują w to całkiem duże pieniądze, by w ten sposób uatrakcyjnić dany produkt. Właśnie wspomniana wygoda ma tutaj bardzo duże znaczenie. Tak jest z z różnymi artykułami. Można choćby wspomnieć opakowania na kosmetyki. Na przykład nabywając duże, ekonomiczne opakowania chcemy móc wygodnie używać danego kosmetyku.

Spodobał Ci się tego rodzaju materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tu – ta witryna (https://www.rathgeber.pl/produkty/etykiety-i-naklejki-foliowe) również na pewno wpadnie Ci w oko!

Gdy chodzi o duże butle szamponów czy odżywek jest to szczególnie niewygodne. Dlatego bardzo wygodną rzeczą jest specjalna pompka, jaka sprawia, że korzystanie jest łatwiejsze. Coraz częściej opakowania na kosmetyki mają tego typu zamykanie wyposażone w pompkę, co jeszcze jeszcze jakiś czas temu było dość trudne do nabycia.

Klienci chcą mieć możliwość łatwego przechowywania danych produktów. W ten sposób, aby po otwarciu być w stanie wygodnie dany produkt(zobacz druk etykiet) zamknąć i bezpiecznie przechować. Najczęściej bowiem nie jemy całej porcji za jednym razem. Tak jest na przykład z różnego rodzaju przekąskami w większych opakowaniach, albo różnymi przyprawami. Typ opakowań doypacks,strona jakie są coraz bardziej powszechne, na pewno ułatwią przechowanie produktów. Możemy je też wygodnie nosić w torebce i nic się nie rozsypie. Opakowania doypacks są tak skonstruowane, że pomimo iż są giętkie, to pod spotem posiadają sztywny zgrzew, jaki umożliwia postawienie takiego opakowania w pionie. Poza tym posiadają praktyczne zamknięcie w postaci struny, albo zakręcanego korka. Taka wygoda z pewnością wpływa na częstsze wybieranie produktów w takich właśnie opakowaniach.

About