Home » Klasa-str » Handel » Pręty gwintowane – a więc, wyjątkowy metoda umacniania w trakcie budowy

Pręty gwintowane – a więc, wyjątkowy metoda umacniania w trakcie budowy

Jakiego typu powstały pręty gwintowane? Jakie są ich powierzchnie oraz długości, a także ile wynosi kwota za wspomniane pręty? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo znajdziesz w środku naszego nowego artykułu!

Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz dzisiejszy artykuł będzie na temacik prętów gwintowanych, które to mają bardzo szerokie zastosowanie – w szczególności w budowlance pręt gwintowany. Pręty gwintowane mają standardową długość 1000 milimetrów lub bardziej duża, w zależności od naszych potrzeb – utrzymuje się to jednak w wymiarach dla przykładu dwóch tysięcy mm, trzech tysięcy mm oraz tak w dalszym ciągu. Jednakże jeśli chodzi o ich wytrzymałości to trzymają się od cztery przecinek osiem do nawet 12,9. Każdy rodzaj wytrzymałości ma w posiadaniu innego rodzaju oznaczenie w postaci konkretnego kolorku, dla przykładu żółci, zielonego czy niebieskiego. Pręty gwintowane są wytwarzane z różnych materiałów, w tym: stali nierdzewnej, mosiądzu, czy choćby posiadające powłokę o nazewnictwie: ocynk ogniowy. Jak zostało napomknięte, owe pręty stosujemy wewnątrz budowlanki, a w szczególności w konstrukcjach zrobionych z drewienka, stali, czy w budowlach elektroinstalacyjnych (zawieszanych i podwieszanych). Ceny za napomknięte pręty są uzależnione od ich wytrzymałości, grubości oraz liczbie wykupionych prętów podkładka do maszyny. Zazwyczaj można je zakupić już od obszaru jednej złotówki za pręcik gwintowany ocynkowany który posiada długości 1000 mm, osiągając aż do stu dwudziestu złotych za pręcik gwintowany nierdzewny też o długości tysiąca mm.

Napomknięte pręciki istnieje możliwość zakupić we wszystkich sklepiku budowlanym, takiego typu jak na przykład Castorama czy Leroy Merlin, dlatego nie zwlekaj oraz po szukaj doskonałego pręta dla samego siebie już w tej chwili!

About