Home » Klasa-str » Usługi » Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na dobrą ulotkę

Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na dobrą ulotkę

Zakładając restaurację, klub fitness lub zwykły butik myślimy co uczynić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. Jest kilka możliwości na zwrócenie uwagi klientów. Jednym z nich są ulotki lub różne nadruk.

Niekiedy się myślimy jak zaprojektować świetną ulotkę, aby zadowalała oczy zainteresowanych. Jest to bardzo istotne, bo jak wiemy duża ilość z nas jest wzrokowcami i na pewno słusznie przygotowana propozycja na kawałku papieru zapadnie im w pamięci. Weźmy pod uwagę, że w dzisiejszych czasach drukarnia bez problemu spełni nasze życzenie. Co więcej potrafi rozplanować fantastyczną ulotkę w dobry sposób.

Sprawdź też:

Napomknijmy, że niektórzy wielokrotnie popełniają błędy techniczne lub merytoryczne. W jaki sposób możemy je zauważyć?. Z merytorycznych najczęściej chodzi o pomyłki językowe. systematycznie sam jak czytam ulotkę, widzę błąd to od razu nasuwa mi się koncepcja, że posiadacz danej restauracji lub sklepu rozplanował to nieprzykładanie i nie przejmując się szczegółami. Z technicznych spraw to zazwyczaj niedobrze dobrana czcionka, źle rozmieszczony tekst, lub zła kolorystyka.

ulotka

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwmy się więc, dlaczego niektórzy nie chcą czytać ulotek. Może po prostu opłaca się czasami brać je z powagą i napracować się przy ich projekcie. poniektórzy najczęściej zlecają przygotowanie reklamy komuś innemu i myślą, że jak nafaszerują morzem informacji to będzie słusznie, a kolorowe nadruki załatwią sprawę. Nic bardziej mylnego. Zauważmy ludzi odbierających ulotki, jeżeli w ogóle to zrobią. Spojrzą na nią przez ułamek sekundy i po prostu schowają do torebki lub kieszeni kurtki. Co więc sprawić? Najlepiej dać jakieś śmieszne zdjęcie lub – strona internetowa – ciekawe słowa, który w szybki sposób dociera do konsumentów.

Zaciekawiły Cię poniższe treści? Szalenie nas to cieszy i od razu zapraszamy Cię do serwisu twórcy po nową porcję wątków.

Innymi słowy liczy się ciekawy przekaz, czyli konkret. ”Owijanie w bawełnę” tutaj nie przejdzie, szkoda. Jeżeli drukarnia projektuje nam ulotki, musimy konkretnie przekazać, że chodzi nam o bezpośrednie przekazanie informacji, który trafi do przypadkowego przechodnia. Ulotki czy nadruki to nieskomplikowany sposób na marketing – tutaj. Nie zapominajmy, że to nie jest obowiązek do odbębnienia. Klienta często można zrazić złą reklamą.

About