Home » Klasa-str » Handel » Czy słyszałaś, iż Marilyn Monroe pracowała w fabryce, w jakiej były produkowane… drony?

Czy słyszałaś, iż Marilyn Monroe pracowała w fabryce, w jakiej były produkowane… drony?

Aktualnie moglibyśmy korzystać z sprzętów, które jeszcze przykładowo 30 wiosen wstecz pojawiały się tylko w odważnych wizjach przyszłości na kartkach różnorodnych książek science fiction.

Telefon komórkowy, pojazd napędzany siłą elektryczną czy też łodzie podwodne z silnikiem atomowym.
Może zabrzmi to wątpliwie, jednak prawda jest tego typu, iż większość wynalazków była początkowo stworzona na potrzeby armii.

Jeżeli zaintrygował Cię tego typu artykuł, przeczytaj koniecznie ten świeży wpis (http://vollmart.eu/sklepy/vollmart-siedlce/) – on także jest warty uwagi, zatem na pewno się nie rozczarujesz!

Nie inaczej było w wypadku tego typu sprzętu jak dron, gdyż jego historia sięga zaczątków awiacji. Dotyczyło to wtedy montażu zdalnie sterowanych samolotów, które po osiągnięciu określonego pułapu lotem nurkowym spadałyby na wybrany obiekt. Należałoby również wspomnieć, iż w fabryce małych bezzałogowych samolotów pod nazwą Radioplane OQ2 była zatrudniona Norma Jean.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, to sprawdź szczegóły, które również są na opisywany temat. Zawsze lepiej jest znać więcej szczegółów.

Pewien oficer, który notabene został potem prezydentem Stanów Zjednoczonych, Ronald Reagan wysłał do wymienionej firmy fotografa. Okazało się być to rozpoczęciem ogromnej sławy Marilyn Monroe. Tak, ta niesamowita historia wydarzyła się faktycznie: przyszła gwiazda ekranu była zatrudniona w fabryce protoplastów takiego urządzenia jak dron.

kanapa

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Czy aktualnie drony posiadają jedynie pokojowe zastosowanie? Nie. Są one jednym z symboli wojny z terrorystami, wszakże nie można by zapomnieć o tysiącach innych sytuacji, w których są one każdego dnia wykorzystywane.

Słynne okazują się być wszelakiego rodzaju kadry wykonane z powietrza. Wykorzystywane są nie tylko do wykonywania różnorodnych prezentacji, ale także do np. robienia zdjęć oferowanych poprzez biura nieruchomości posesji.

About