Home » Klasa-str » Handel » Co jest odbojnica regałowa?

Co jest odbojnica regałowa?

Obiekty jakie znajdują się w magazynach są ciągle narażone na rozmaitego rodzaju uszkodzenia, wywołane głównie ryzykiem uderzenia poprzez wózki widłowe czy też wozy dostawcze.

Dlatego istotne jest, by odpowiednio zabezpieczyć poszczególne fragmenty, między innymi regały znajdujące się w magazynie.

Zaciekawił Cię ten post? Chcesz kolejne? W takim razie jesteśmy w witrynie (https://www.ladowarki-lublin.pl/wynajem-trawers.php) – wystarczy kliknąć w poniższy link i czytać szczegółowe wątki.

Do owego celu określone są tak zwane odbojnice regałowe, które możemy nabyć w wielu odmianach, dzięki czemu efektywnie można zabezpieczyć każdego typu sprzęt. Odbojnice regałowe są to małych rozmiarów osłony, występujące w różnorodnych kształtach. Są one skonstruowane ze stali bądź z blachy ocynkowanej.

Interesuje Cię opublikowany w tym serwisie materiał? Kliknij zatem poza tym tu i zobacz więcej info wina czerwone półsłodkie na opisywany problem!

Przeważnie są też pomalowane technologią proszkową jak też oklejone dodatkowo odblaskową folią. Zazwyczaj spotykany sposób ich montażu możliwy jest za pomocą kotwiczenia, co umożliwia jeszcze większą skuteczność odbojnic regałowych. Wyroby te mogą się różnić między sobą również takimi parametrami, jak wysokość blachy bądź rozmiar boków.

Dzięki różnorodności osiągalnych na rynku profili odbojnic regałowych możesz skutecznie zabezpieczyć ten element magazynowego regału, który w największym stopniu narażony jest na możliwe uszkodzenia. Wziąwszy to pod uwagę, wyodrębnić możesz między innymi: odbojnicę regałową w kształcie „L” – ten profil zaprojektowany jest do osłony narożników regałów średnich oraz wysokich.

Aby dobrze wybrać odbojnicę regałową, należy mieć na względzie to, przed jakimi zagrożeniami musimy chronić konkretny regał. Odbojnice regałowe ochraniające przed ciosem wielkiego auta dostawczego muszą być większe niż w przypadku, gdy zagrożeniem jest tylko wózek widłowy.

About