Home » Klasa-str » Handel » Jak można uniknąć pojawiania się tłustych smug na ekranach dotykowych?

Jak można uniknąć pojawiania się tłustych smug na ekranach dotykowych?

Ludzka skóra jest na tyle tłusta, że pozostawione ślady po palcach na np. szkle czy ekranie np. tabletu będą nie tylko doskonale widoczne, lecz także będą wyglądały bardzo brzydko.

klient
A przecież obecnie raczej każdy posiada jakieś elektroniczne urządzenie z dotykowym ekranem zamiast jakiejś klawiatury.
długopis z końcówką do ekranu

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu w wielu sklepach można by zakupić za naprawdę niewielką cenę użyteczny długopis z końcówką do ekranu. Jest on wytwarzany w wielu różnorodnych barwach i może mieć powłokę, która jest niezwykle miła w dotyku i gwarantuje mocny chwyt przyrządu. Istnieje także inna strona medalu: naukoWCy z uniwersytetu w Pensylwanii twierdzą, że niezwykle łatwo jest przywłaszczyć hasła poprzez użycie wspomnianych tłustych smug na ekranie.

Czy zaciekawiłyby Cię inne newsy (https://www.autopart.pl/oferta/akumulatory-osobowe-i-dostawcze/galaxy-gold) na ten temat? Zapraszamy do przeglądnięcia kolejnego tekstu. Tam zapoznasz się z wszystkimi szczegółami.

Dlatego też warto jest używać zabezpieczeń w formie umycia dłoni przed jakimkolwiek użyciem ekranu dotykowego albo użyć opisywanego długopisu z gumką. Niestety niepodatne na tłuste palce ekrany niestety nie istnieją. Póki co warto jest kupić taki długopis, szczególnie, że posiada on specjalistyczny rysik. Sam długopis mógłby być wyprodukowany z tworzywa sztucznego bądź posiadać obudowę z metalu.

Tego typu długopis posiada zazwyczaj tradycyjny niebieski wkład oraz zapewnia niezwykle precyzyjną obsługę dowolnego sprzętu z dotykowym monitorem. Cena takiego produktu nie jest zbyt wysoka, gdyż równa się jedynie kilka złotych. Co ważne, mógłby także służyć jako tradycyjny gadżet promocyjny, gdyż można by na nim umieścić dowolny napis.

Byłoby to jednocześnie oznaką, że firma jest bardzo drobiazgowa oraz myśli o wszystkich szczegółach.

Inne tego typu publikacje w kontekście analizowanego zagadnienia też są ekscytujące – więcej pod tym linkiem (http://www.extra24hurt.eu/). Kliknij więc tu i zobacz, że to prawda.

Ważne, że długopis jest niezastąpiony, gdy szybkość pisania jest ważna i ogranicza liczbę literówek.

About