Agencje reklamowe mają obecnie szerokie pole manewru jeżeli idzie o układanie kampanii, zarówno na ”mieście”, jak i „w środku”. Dużą popularnością cieszą się ostatnio reklamy puszczane na telebimach. Jest to całkiem nowy sposób dotarcia, bardzo nowatorski, goniący rozwiązania dobrze znane, jak poster albo billboard Radom tak jak każde większe miasto ma telebimy, na których emitowane są spoty reklamowe.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Czy czas tradycyjnych billboardów powoli się kończy, tego nie wiemy, jednak z pewnością sieć telebimów jest dużo bardziej dochodowa niż powierzchnie reklamowe. Telebimy, czyli monitory wizyjne, mają ten plus, iż mogą emitować przez 24 godziny reklamy różnych reklamodawców. Dzięki kilkunastu tysiącom diod ledowych, z których zbudowany jest wyświetlacz telebimu, obraz jest bardzo wyraźnie widoczny i za dnia, i po ciemku. Ekran ma również tę przewagę nad plakatem, iż nie blaknie, nie przeszkadza mu deszcz i nie jest zależny od druku wielkoformatowego, nie trzeba dobierać jakości papieru, kleju itp.

W sytuacji gdy masz zamiar odnaleźć poza tym też inne podobne dane na omawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (https://sklep998.pl/kategoria/umundurowanie/), do którego odnośnik jest tutaj.

Billboardy Poznań czy w ogóle Polski centralnej – jako reklama regionu przyjaznego przedsiębiorcom – także nie będzie zachęcająca, gdy po pierwszym solidnym deszczu barwy się zmienią, a część plakatu najzwyczajniej w świecie się odklei. Wyświetlacze tego typu są odpowiednio programowane, spoty promocyjne są możliwe do zmiany praktycznie w każdej chwili, a o czasowe ich emitowanie dba firma, która je posiada. Sporo osób jest przeświadczonych, że za powodzeniem sieci telebimów przemawia również to, że billboard Radom czy inne duże miasto – zawsze pokazuje ten sam obraz. Nawet jeśli jest bardzo pomysłowy, z pewnością nie będzie skuteczniejszy od telebimu z mrugającymi reklamami.

Plakaty, bilbordy

Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Obrazy w ruchu, częste zmiany, działanie – to z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów albo kierowców, więc i potencjalnych klientów.

Czyżby nasz tekst przypadł Ci do gustu? Wejdź w takim razie na naszą inną stronę – tam można zobaczyć ponadto (https://www.ukraina-pracownicy.pl/pl/) kolejne rzetelne wpisy.

Jednakże jeśli myślimy o zaśmiecaniu przestrzeni publicznej, i postery, ekrany czy billboardy Poznań czy jakiekolwiek większe miasto powoli tonie pod ciężarem inwazyjnej reklamy zewnętrznej.