Kobieca bielizna to część odzieży, jaka przez spory czas była tematem tabu. O stanikach nie mówiono wiele, ich wybór w sklepach także nie był zbytnio duży. W ostatnim czasie te zależności jednak ulegają zmienia i obecnie obserwuje się rosnące zainteresowanie tematem dobierania staników, również w mediach

. Zauważono bowiem jak znaczące jest odpowiednie dopasowanie biustonosza do kształtu biustu i do jego rozmiaru.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu danych na wątek poruszany w opisywanym tekście, to wejdź tu uszczelki do okien – z pewnością te artykuły także Cię zaciekawią.

Współcześnie także w Polsce powstaje coraz więcej specjalistycznych punktów sprzedaży, gdzie nie tylko można nabyć bieliznę wysokiej jakości, ale także dostać fachową poradę w kwestii dopasowania. Tak więc od jakiegoś czasu określenia takie jak balkonetka i tak dalej dla sporej liczby osób nie są już tajemnicą.

biustonosz

Autor: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl

Brafitting – uprawnienia i stanowisko

Coraz częściej ostatnio słyszy się o tak zwanym brafittingu, czyli o profesji polegającej na pomocy w dobieraniu biustonoszy – .

Nie poddawaj się! Prosimy Cię, kontynuuj (www.fiorino.eu/ekotuptusie-mokasynki) atrakcyjnych postów. Może Ci teraz udzielimy pomocy? Zapraszamy więc do naszej kolejnej strony.

Do pracy w takim zawodzie niezbędne są zdolności pod względem dopasowania bielizny, jak również rozległa wiedza w zakresie typów biustonoszy i różnych rozmiarówek. Do tego celu odbywa się specjalny kurs, po którym ma się pozwolenie na wykonywanie zawodu. Wyspecjalizowane brafitterki można znaleźć w coraz większej ilości sklepów z bielizną, szczególnie w dużych miastach. W ostatnim czasie stosunkowo często zdarza się także, że specjalistki takie występują w telewizji przekazując wiedzę o zasadach dopasowywania bielizny.

biustonosz

Autor: Alles
Źródło: Nocna24.pl

Dobrze dopasowane nie musi być brzydkie

Do którejś chwili większość kobiet sądziła, że komfortowe staniki nigdy nie będą atrakcyjne wizualnie, z kolei te ładne nigdy nie będą wygodne. Na szczęście twierdzenie takie nie ma związku z rzeczywistością. Aktualnie w sklepach można znaleźć wiele modeli staników, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i niezwykle komfortowe. Ich ceny bywają dość duże, jednak związane jest to z wysoką jakością, za którą zazwyczaj warto dopłacić. Na przykład warto w takim sklepie nabyć specjalny biustonosz bez ramiączek, w takim przypadku będzie się miało pewność jego dobrej jakości i tego, że będzie na swoim miejscu przez cały czas noszenia – bezpośrednio na stronie. Takie biustonosze jeżeli nie są właściwie wyprofilowane, mogą opadać i psuć całość kreacji.