Kiedyś różowy kolor kojarzył się z dziewczynkami czy sztampowym odcieniem dla lalki Barbie. Obecnie w tym kolorze możemy zakupić sporo ubrań, obuwia albo akcesoriów. Sporo portali czy gazet dla kobiet przekonuje, że różowy kolor możemy nosić w każdym wieku, jedynie trzeba go właściwie zestawić. Jak to zrobić?

różowe baleriny

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście stale możemy spotkać się z takim przekonaniem, iż kolor różowy mogą nosić jedynie dziewczynki.

Jeżeli odkryte przez Ciebie tu informacje okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka z serwisu (https://www.elian.eu/pl/druty-proste-bambusowe) na pewno będzie warta poświęcenia jej czasu.

Ale wiele odzieży sportowej również występuje w tym odcieniu i nastolatki oraz młode kobiety wyglądają w nich doskonale! Ubrania sportowe rządzą się własnymi prawami i ostre kolory zestawiane z innymi mocnymi kolorami czy szarością są fajnie postrzegane. Różowa torba fitnessowa też będzie prezentować się doskonale. (przeczytaj tutaj – Buty na każdą porę roku) Pani w różowym żakiecie albo różowej eleganckiej koszuli, w klasycznych cygaretkach i szpilkach będzie wyglądała na pewną siebie, dlatego jeśli tylko nie dotyczą jej wąskie zasady ubioru – swobodnie może wybrać taki zestaw do pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Osobom dojrzałym do stonowanego stroju poleca się założyć na przykład różowe baleriny. Ożywimy nasz strój i pokażemy, iż jesteśmy na czasie. Można eksperymentować z kolorem i wybrać coś w pudrowym różu, rekomendowanym osobom dojrzałym czy w odcieniu fuksji, jaki sprawdzi się dla osób w każdym wieku. Do tego torba i apaszka i prezentujemy strój modny i z pomysłem. Różowe baleriny czy wysokie obcasy mogą być też doskonałym uzupełnieniem stroju na wesele albo inną rodzinną uroczystość, na której musimy wyglądać świetnie. Nowa propozycja: różowe baleriny.

Jednak gdy mamy tendencję do czerwienienia się, nie poleca się tego koloru blisko twarzy, lecz jako barwę dodatków, zwłaszcza obuwia albo torby, będzie doskonały.