Home » Klasa-str » Handel » Gdzie i jak nastoletnie dziewczyny, a także panie po trzydziestce kupują biżuterię

Gdzie i jak nastoletnie dziewczyny, a także panie po trzydziestce kupują biżuterię

Biżuteria jest niezastąpionym elementem właściwie każdej kreacji. Nawet kobiety zawodowo uprawiające sport kupują drobne błyskotki. A specjalistki od pięknego wyglądu przypominają, że reprezentantka płci pięknej bez symbolicznego make-upu w ogóle nie powinna jechać na rozmowę kwalifikacyjną albo do biura. Podobnie bywa i z biżuterią – cieniutki łańcuszek na szyi pracownicy urzędu jest zupełnie na miejscu. Z kolei panowie rzadko noszą biżuterię, choć srebrne obrączki stanowią w tym przypadku wyjątek.

Ponoć diamenty są najlepszym kompanem każdej pani, lecz niestety nie każda przedstawicielka płci pięknej może nabyć takie klejnoty, bo kosztują one fortunę. Czterdziestolatki, które nie mają jakichkolwiek skrupułów, poznają zamożnych biznesmenów, a ci obsypują drogocennymi przedmiotami swoje partnerki. Jednak póki co większość kobiet wcale nie liczy na szczodrość swoich ukochanych i zazwyczaj biżuterię nabywają na własny koszt.

biżuteria

Autor: Kate&Kate
Źródło: Kate&Kate

O ile hurtownia jubilerska to nade wszystko miejsce, gdzie zaopatrują się zarządcy sklepów ze srebrnymi kolczykami, łańcuszkami czy bransoletkami , o tyle elegancki salon jubilerski jest bardzo często celem całkiem innych wypraw – oczywiście tych zakupowych. Modnie ubrane i równocześnie bardzo dobrze zarabiające elegantki w czasie piątkowych wieczorów nie próżnują, ale poszukują cudownych i efektownych dodatków do kostiumów albo zimowych sukienek. Z kolei damy, które mało zarabiają czy wcale nie pracują, raczej nie chodzą do salonów jubilerskich, ale w pierścionki, wisiorki czy klipsy zaopatrują się na targach bądź w sklepikach ze sztuczną biżuterią i centrach handlowych. http://www.gemeo.pl

Panie, i te nastoletnie, i te grubo po sześćdziesiątce, znane są z tego, że podczas zakupów muszą przymierzyć mnóstwo fatałaszków, a do domu wracają z pustą torbą. Identycznie bywa też i z biżuterią, chociaż niektóre salony zabraniają przymierzać kolczyków, a jubilerzy bywają jeszcze bardziej uważni, bo złota bransoletka może zostać po prostu skradziona. W dokonaniu właściwego wyboru pomogą wskazówki ekspedientek i znajomych – na szczęście salon w sąsiedniej galerii to przecież nie hurtownia jubilerska jak ta http://www.gemeo.pl, zatem zakupy na pewno nie będą się przedłużały. Tak czy siak, panie powinny choćby raz na pewien czas kupić sobie sznur korali bądź kolczyki – nawet tak dla poprawienia własnego nastoju.

About