Home » Klasa-str » Handel » Co to są siłowniki elektryczne tollo i w jakim celu są wykorzystywane?

Co to są siłowniki elektryczne tollo i w jakim celu są wykorzystywane?

Szukasz siłowników elektrycznych? Nie wiesz które wybrać, by się nie zawieźć? Już dziś radzimy na co można się zdecydować.

Siłowniki elektryczne Tollo to sprzęt, który może Cię zaspokoić. Thomson Tollo to szwedzka firma, która przynależy do koncernu Danaher. Produkuje przemysłowe siłowniki elektryczne o najwyższej jakości, które stosowane są w wielu systemach przemysłowych i które potrzebują wysokiej trwałości i skrupulatności. Przemysłowe siłowniki elektryczne Tollo serii AC dają dokładny ruch liniowy za sprawą istniejącego centrum zasilania elektrycznego. Poprzez mocną konstrukcję oraz najwyższy stopień ochrony IP wykorzystywane są do zastosowań przemysłowych.

maszyny, hala produkcyjna

Autor: d.s.p
Źródło: http://www.flickr.com

Siłowniki precyzyjne T60 Thomson Tollo projektowane są jako układy tłoczyskowe- zobacz tutaj. Dostarczane są pojedyncze siłowniki jak i te gotowe struktury manipulacyjne (siłowniki, przekładnie – kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy -, silnik). Siłownik T60 jest specjalnie kompaktowy z dostępnych w ofercie. Siłowniki elektryczne sukcesywnie wypierają siłowniki pnematyczne w wielu aplikacjach. Coraz większa liczba kupujących przywiązuje wagę na kompaktowość ofert oraz ich precyzję, w porównaniu do hydrauliki lub pneumatyki.

Korzyść aktuatorów elektrycznych nad pneumatycznymi objawia się m.in. w: pozycjonowaniu siłownika, niższym zużyciu energii aniżeli jest to w pneumatyce, uproszczeniu układu ( mniej elementów) oraz bezobsługowości i spokojniejszej pracy, braku problemów z wyciekami w systemie i krótszym czasem potrzebnym do instalacji. Przedsiębiorca siłowników elektrycznych Thomson pokazuje swój nowatorski produkt. Aktuatory serii PC mają standardowe wymiary silników pneumatycznych. Poprzez to w niezmiernie łatwy sposób potrafią je zastąpić pozostawiając stare mocowanie. Ponadto atutem jest to, ze dzięki dużo większej sprawności są one tańsze w eksploatacji.

hala produkcyjna

Źródło: pixabay
A zatem zdecyduj się na sprzęt bardzo dobrej jakości i raduj się specjalnymi efektami pracy silnika elektrycznego. Silnik tollo to przedmiot, który może sprostać Twoim oczekiwaniom, do tego jest tani w eksploatacji, a przy tym daje gwarancję jakości. Projektanci zatroszczyli się o ty, by praca z siłownikiem elektrycznym była prosta i zapewniała jakość. Wybór jaki oferują projektanci daje opcję efektownej pracy. A zatem możesz korzystać z akcesorium jakim jest siłownik elektryczny tollo. Jeśli chcesz mieć tego rodzaju urządzeń zgłoś się do projektanta i zamów taki siłownik. To doskonała alternatywa dla siłowników pneumatycznych. Zdecyduj się na jakość działania i najlepsze wykonanie. Satysfakcja zapewniona.

About