Home » Klasa-str » Handel » W jakiego typu sytuacjach faceci zakładają piżamy i szlafroki, nawet jeżeli na co dzień nie zakładają tego typu ubrań

W jakiego typu sytuacjach faceci zakładają piżamy i szlafroki, nawet jeżeli na co dzień nie zakładają tego typu ubrań

Bardzo wielu mężczyzn w ogóle nie wkłada takich odzień, które w jakikolwiek sposób wiążą się z szeroko pojętą tematyką spania. Do tego rodzaju garderoby wliczyć można chociażby piżamy. Faceci chętnie śpią w podkoszulkach bawełnianych i slipach, ponieważ piżama mocniej ogranicza ruchy, a dodatkowo w czerwcowe noce niełatwo zasnąć, kiedy nogi i ramiona pozostają dodatkowo zakryte. Z kolei w lutym szlafroki męskie powinny triumfować – a jednak nierzadko zalegają na sklepowych półkach.

szlafrok

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Czyżby piżama i szlafrok całkowicie się zdezaktualizowały? Przeczytajmy ten artykuł aż do końca, a przekonamy się, że niejeden mężczyzna zdecyduje się na wybieranie takich części garderoby.Pierwszą okazją do założenia piżamy bywa z pewnością obligatoryjny i mało miły pobyt w szpitalu. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowy ubiór, a dodatkowo trochę minimalistyczne odzienie byłoby niezwykle niestosowne, nawet na męskim oddziale. W czasie rehabilitacji faceci zwykle nie skupiają swoich myśli na elementach garderoby, o wiele bardziej troszczą się o swoje zdrowie bądź zastanawiają się, czy kolejny zastrzyk będzie tak samo uciążliwy, jak ten sprzed 3 dni.

Niekiedy wyjeżdżamy na długo oczekiwany sylwestrowy wyjazd w góry. Tutaj szlafroki męskie zdadzą egzamin na piątkę z plusem, szczególnie jeśli odziewać będą ciało nie młodzieńca, ale mężczyzny w słusznym wieku – http://jagna.pl/bielizna-meska-szlafroki-c-30_113.html. Wtedy ochota do zabawy nie bywa tak duża, jak za młodych lat i nikogo nie dziwi widok facetów siedzących przed odbiornikami telewizyjnymi z kubkiem gorącej herbaty z miodem i cytryną w jednej ręce oraz pilotem w drugiej. Nawet w standardowo sypialnianej garderobie można w końcu podziwiać z okna balkonowego sztuczne fajerwerki i pędzące po drogach

mężczyzna

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

zakopiańskie zaprzęgi. A kiedy do pracy młody mężczyzna każdego dnia zakłada muszkę i szykowny garnitur, to na urlopie z chęcią wybierze mniej formalne odzienie.

Szlafroki przydają się również wtedy, kiedy do naszego mieszkania zjeżdża się dawno niewidziana familia. Wieczorem, kiedy pada mżawka i zaproszeni nie za bardzo mają chęć wychodzić do restauracji, rozgrywane bywają przy mdłym świetle lampy emocjonujące partyjki brydża. A w czasie mroźnych nocy, niezależnie od płci, najlepiej czujemy się w milutkich, wełnianych skarpetach i szlafrokach z pluszu, pod które wkładamy bawełniane piżamy – www.jagna.pl/bielizna-nocna-pizamy-c-67_69.html.

About