Odzież dla ciężarnych w żadnym wypadku nie powinna być nudna, czyli jak ubierać się modnie nawet parę tygodni przed rozwiązaniem

Kobiety spodziewające się potomstwa w ogóle nie zamierzają rezygnować z noszenia modnych ubrań. Pomimo tego że w tym przypadku liczy się nade wszystko wygoda, to jednakże nietrudno połączyć praktycyzm z modą. Niektóre reprezentantki płci pięknej zamawiają luźne tuniki, a pozostałe niemałą uwagę skupiają tylko i wyłącznie na typowo ciążowych strojach. Identycznie jest z butami - i tutaj komfort noszenia pozostaje na głównym planie, choć modne wzory czy kolory są również mile widziane.
Continue reading »

Co dać nastolatce w prezencie urodzinowym? Kilka pomysłów

Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się na przyjęcie urodzinowe czy imieninowe do jakiejś nastolatki, bez wątpienia przed Tobą trudny orzech do zgryzienia - co dać jej w prezencie? Dodatkowo poziom trudności znacząco się zwiększa gdy jest to nastolatka, z którą nie miewasz zbyt dużego kontaktu na co dzień, a jednocześnie sam nie znasz żadnych osób w takim wieku, które mogłyby Ci coś doradzić.
Continue reading »