Co dać nastolatce w prezencie urodzinowym? Kilka pomysłów

Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się na przyjęcie urodzinowe czy imieninowe do jakiejś nastolatki, bez wątpienia przed Tobą trudny orzech do zgryzienia - co dać jej w prezencie? Dodatkowo poziom trudności znacząco się zwiększa gdy jest to nastolatka, z którą nie miewasz zbyt dużego kontaktu na co dzień, a jednocześnie sam nie znasz żadnych osób w takim wieku, które mogłyby Ci coś doradzić.
Continue reading »

Odzież dla ciężarnych w żadnym wypadku nie powinna być nudna, czyli jak ubierać się modnie nawet parę tygodni przed rozwiązaniem

Kobiety spodziewające się dziecka w żadnym wypadku nie zamierzają rezygnować z noszenia modnych ubrań. Chociaż w tym przypadku liczy się przede wszystkim wygoda, to jednak nietrudno połączyć praktycyzm z modnym wyglądem. Niektóre reprezentantki płci pięknej zamawiają luźne tuniki, a pozostałe niemałą uwagę skupiają tylko na typowo ciążowych ubiorach. Tak samo bywa z obuwiem - i w tym przypadku komfort noszenia pozostaje na pierwszym planie, choć modne wzory czy kolory są także mile widziane.
Continue reading »