Pinsy mają sposobność pomóc zjednoczyć pracowników

W jaki sposób wyróżnić pracownika?

Na działanie ludzi wpływ ma szansę posiadać dużo różnorakich elementów, niektóre z nich mają szansę okazać się być na tyle niewielkie, że nawet mamy szansę sobie z nich nie zdawać sprawy. Czasem starczy wyróżnienie najlepszego podwładnego, kolejnym razem danie im czegoś, co będzie ich wszystkich wyróżniało na tle innych grup. Wbrew pozorom, to nie musi być nic dużego, ważne by było właściwie przeanalizowane.
Continue reading »

Ulotne chwile utrwalone na zdjęciach. Kto wykona dla nas piękne sesje zdjęciowe, jakie będą pamiątką na długie lata?

Wiele osób ”zapamiętuje” ważne chwile na zdjęciach. Profesjonalni fotografowie mają wiele pracy na wydarzeniach takie jak wesele czy komunia, ale robimy również sporo fotografii na urlopach, imprezach rodzinnych itp. Bardzo wielu ludzi poza zdjęciami ze ślubu i przyjęcia weselnego, chce mieć również wykonaną sesję ciążową, a gdy mały człowiek przyjdzie już na świat – sesję niemowlęcą. Czas całkiem szybko ucieka, dzieci rosną, a my zapominamy, jak wyglądały zaraz po narodzinach.
Continue reading »

Zasady PPOŻ w większych zakładach

Można się wtedy spodziewać szybkiej inspekcji. Kto dokonuje podobnych kontroli? A więc jeśli chodzi o usługi BHP, inspekcji takich może dokonywać jedynie upoważniony przez dowodzącego Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie strażak bądź inna powołana przez niego osoba. Bez względu na to czy będzie to inspekcja ppoż w Warszawie lub jakiejś innej miejscowości, inspektor ma obowiązek poinformować posiadacza firmy kontrolowanej o przewidywanych działaniach na 7 dni przed dokonaniem kontroli (w wyjątkowych sytuacjach na 3 dni przed kontrolą).
Continue reading »