Jak dobrać dziecku odpowiednie buciki?

Maluchom rozpoczynającym chodzenie warto ubierać obuwie z cholewką sięgającą za kostkę. Trzewiki są istotne, gdyż maluszek ze słabo wykształconym zmysłem równowagi chodzi w szczególny sposób. Dziecko stawia szeroko nóżki ze zgiętymi kończynami w stawach kolanowych oraz biodrowych. Taka postawa ułatwia utrzymanie równowagi ciała. Dzięki sznurowaniu albo zapinaniu można buciki dobrze dopasować do nóżek malucha (pulchnych a także szczuplejszych), co na pewno uprości mu poruszanie się.
Continue reading »

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Zabawki dla najmłodszych to w tych czasach ogromny przemysł. Pełne regały wszelkiego typu rzeczy, wielki wybór, różnego rodzaju barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek prześcigają się w projektowaniu nowych coraz lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspierać rozwój przedmiotów koniecznych dla każdego malucha.
Continue reading »

Jeśli zamierzasz zakupić znaczniejszą ilość zabawek, opłacalną alternatywą okaże się hurtownia

Z racji swojego przeznaczenia zabawki muszą odznaczać się najlepszymi parametrami użytkowymi, być bezpieczne i przyjazne. Jednocześnie muszą one być ciekawe oraz oryginalne, jak też spełniać role edukacyjne, czyli pomagać maluszkom zdobywać nowe umiejętności i wspomagać rozwój. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, należy sięgać po zabawki sprawdzone, oznaczone stosownymi atestami i pochodzące z zaufanych marketów. Nierzadko oznacza to wyższe ceny, lecz kiedy pragniemy nabyć taniej zabawki hurtownia okaże się idealnym rozwiązaniem.
Continue reading »

Dmuchany zagłówek – najlepsza poduszka na każdą podróż!

Usłyszawszy na temat zagłówków w aucie widzimy naprzeciw oczu górną część siedzenia, o którą to opieramy nasza głowę w trakcie jazdy. Tym konkretnym określeniem jednak mianujemy nie jedynie te wbudowane w siedzenia elementy, ale również te całkowicie "ruchome", które to posiadają za zadanie trzymać nasza własną głowę w pionie, dając jej komfort i więcej rozluźnienia nawet i w trakcie długiej podróży.
Continue reading »