Jak duże zalety będzie miała klimatyzacja w naszych domach oraz mieszkaniach, z jakiego powodu należy ją regularnie serwisować.

Ostatnie lata to całkiem spory spadek cen klimatyzatorów i zwiększenie ich propozycji, dzięki czemu co klimatyzacja nie jest teraz żadnym luksusem, lecz w niektórych miejscach wręcz koniecznością. Może w mieszkaniach i domach klimatyzatory tak bardzo popularne nie są, lecz w przypadku firm bardzo się sprawdzają, mając spory wpływ na wydajną pracę.
Continue reading »

Czy opłaca się zamontować panele solarne oraz które wybrać?

Fotowoltaika zaczyna się dzisiaj opłacać, i to bez dotacji. Nowoczesne i dostępne w handlu technologie umożliwiają skuteczne działanie paneli słonecznych nawet, gdy te przyprószone zostały śniegiem.


Mało tego, nawet w najgorszym ze scenariuszy, koszt montażu zwróci się po około siedmiu latach, podczas gdy sama żywotność paneli solarnych to dwadzieścia pięć lat.
Continue reading »

Czy korzystnie w domu posiadać monitoring? Czy będzie nam się to opłacić? Jakie są korzyści?

Dzisiaj na rynku oferowanych jest wielka ilość systemów, jakie mają na celu zabezpieczenie naszego domu. I to w pełnym rozumieniu, czyli zaczynając od antywłamaniowych drzwi, rolet na okna, do systemów alarmowych. Niektórym jednakże osobom to nie wystarcza, więc idą jeszcze dalej montując system monitoringu. Lecz czy jest to dobre rozwiązanie?
Continue reading »