Jak duże zalety będzie miała klimatyzacja w naszych domach oraz mieszkaniach, z jakiego powodu należy ją regularnie serwisować.

Minione lata przyniosły mocny spadek kosztów zakupu układów klimatyzacyjnych i zwiększenie ich oferty, dzięki czemu co klimatyzacja nie jest teraz żadnym luksusem, ale w wielu miejscach wręcz koniecznością. Tak naprawdę w domach i mieszkaniach klimatyzatory nie są jeszcze tak powszechne, lecz w przypadku firm bardzo się sprawdzają, mając bardzo duże znaczenie na wydajność pracy.
Continue reading »

Czy opłaca się zamontować panele solarne oraz które wybrać?

Fotowoltaika zaczyna się dzisiaj opłacać, i to bez dotacji. Nowoczesne i dostępne w handlu technologie umożliwiają skuteczne działanie paneli słonecznych nawet, gdy te przyprószone zostały śniegiem.


Mało tego, nawet w najgorszym ze scenariuszy, koszt montażu zwróci się po około siedmiu latach, podczas gdy sama żywotność paneli solarnych to dwadzieścia pięć lat.
Continue reading »

Czy korzystnie w domu posiadać monitoring? Czy będzie nam się to opłacić? Jakie są korzyści?

Dzisiaj na rynku oferowanych jest wielka ilość systemów, jakie mają na celu zabezpieczenie naszego domu. I to w pełnym rozumieniu, czyli zaczynając od antywłamaniowych drzwi, rolet na okna, do systemów alarmowych. Niektórym jednakże osobom to nie wystarcza, więc idą jeszcze dalej montując system monitoringu. Lecz czy jest to dobre rozwiązanie?
Continue reading »