Szkolenia w polskich hotelach, które są na coraz większym pułapie.

Spotkania biznesowe jakieś kilka lat temu miały miejsce w siedzibach konkretnych firm. Żaden biznesmen i nie wziął pod uwagę tego, że można by je przystosować inaczej. Zwyczajnie, miały miejsce one na zmniejszoną skalę. Tymczasem w tej chwili sytuacja ta znacznie się zmieniła. Przedsiębiorcy mają chęć nawiązać kontakt z sporą ilością osób.
Continue reading »

Właściciele firm muszą znać się na obowiązujących przepisach, żeby wiedzieć, jak postępować z korzyścią dla własnego biznesu

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wymogiem dobrej orientacji w obowiązujących przepisach prawnych i podatkowych. W wielu przypadkach takimi sprawami w zakładach zajmują się działy księgowe, niemniej przedsiębiorca też musi poznać te przepisy, aby wiedzieć, jak sterować swoją działalnością, żeby okazywało się to jak najbardziej korzystne dla firmy. Szczególne znaczenie wykazują przepisy prawa podatkowego, których należy przestrzegać naprawdę skrupulatnie. Czasem przedsiębiorcy nie okazują się świadomi, z jakich możliwości mają okazję skorzystać.
Continue reading »

W jakich zakątkach Polski warto zorganizować konferencję z udziałem obywateli innych państw, aby ci zachwycili się malowniczością polskich pejzaży

Nasz kraj bywa ciągle mało znany i jeżeli chodzi o turystyczne wojaże, to niestety przegrywamy z egzotyczną Turcją lub krajami Ameryki Północnej. Polska jest usytuowana na peryferiach kontynentu europejskiego i przez wiele lat po wojnie znajdowała się w strefie wpływów Związku Radzieckiego. Wspomniany bieg wydarzeń jeszcze bardziej wyizolował nasze państwo od zachodnich sąsiadów, a w rezultacie dawny kraj Polan został w pamięci innych narodów przede wszystkim jako ojczyzna słynnego papieża.
Continue reading »