Jakie szkolenie okaże się dla mnie najatrakcyjniejsze?

W wielu częściach kraju znalezienie jakiejkolwiek pracy jest stosunkowo dużym problemem. Wynika to z tego, że bezrobocie jest bardzo wysokie, a liczba zakładów pracy stale się zmniejsza. Niestety wielu rodaków zmusza to do wyjazdu za granicę. Ci, którzy planują pozostać w Polsce zmuszeni są przeprowadzić się do większego miasta, dojeżdżać do zakładu wiele kilometrów bądź pozyskać nowe kwalifikacje, które są pożądane na lokalny rynku pracy. Szczególnie interesujące jest to ostatnie działanie, zatem jemu się przyjrzymy dokładniej.
Continue reading »

Metody na sprawne działanie kadr w przedsiębiorstwie

Jednym z trudniejszych obowiązków prezesa przedsiębiorstwa jest zatrudnianie a także zwalnianie pracowników. Ta pierwsza czynność jest względnie sympatyczna, chociaż może być stresująca, jak by nie było nie znamy człowieka który do nas przychodzi, a trzeba dokonać wyboru spośród aspirujących na przyszłych pracowników. Takie zajęcie wymaga skupienia i uwagi bowiem w trakcie tego postępowania przyszli pracobiorcy podkreślają tylko swe dobre strony.
Continue reading »

kursy ISO – najlepsze informacje

Stałe dążenie do polepszania wyników, również dynamiczne przekształcenia na rynku zmusiły podmioty do optymalnego spożytkowania zapasów, nadzorów procedur i zarządzania ryzykiem. Pierwszeństwem każdej firmy jest zdobycie stabilizacji finansowej, również przyzwoitych dochodów.
Continue reading »