Przekonanie, że kobieta dopiero po czterdziestym roku życia powinna zacząć dbać o skórę niezwykle długo było uznane za prawdziwe

Handel
Na szczęście ten mit został już obalony i obecnie kobiety mają o wiele większą większą świadomość w temacie dbania o swoje piękno.
Dowiedziono, że w gruncie rzeczy skóra w każdym jednym wieku wymaga pielęgnacji , oczywiście kosmetyki jakich potrzebuje są od niego bardzo uzależnione.

Czego używać do ochrony skóry twarzy w okresie zimowym? Dbamy o cerę w ujemnych temperaturach.

Handel
Nadchodzi czas niskich temperatur, czyli czas dość kłopotliwy dla odsłoniętych części ciała, głównie skóry na twarzy i rękach. Poza wspomaganiem jej od środka koniecznie trzeba postawić na preparaty zabezpieczające ją od zewnątrz i chroniące ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Niestety, ciepłe i suche powietrze w pokojach, w których na co dzień spędzamy czas i różnica temperatur pomiędzy temperaturą panującą na zewnątrz a tą, którą utrzymujemy we wnętrzach, też może zaszkodzić.

Masz w portfelu pieniądze, które chcesz przeznaczyć na prezenty 176TAN dla swoich krewnych? Zastanów się co możesz im ofiarować, aby byli zadowoleni

Handel
Właśnie dostałeś awans w firmie i nagrodę motywacyjną? Nie wiesz co zrobić z dodatkowymi pieniędzmi? Już dzisiaj zrób prezenty dla całej rodziny, a wszyscy będą Ci wdzięczni!

Jak chronić skórę jesienią, aby była piękna oraz nawilżona.

Handel
Czas jesieni to niełatwy czas dla skóry twarzy. Zwykle jest ona wysuszona po ciepłym lecie, dlatego potrzeba ją nawilżyć, ale ważne jest również, aby właściwie ją chronić i przygotować na chłód i niskie temperatury zimowe. Istnieje kilka sposobów,by sprostać obu tym wyzwaniom.