Powielanie podręczników jest nadal niezwykle popularne wśród studentów, chociaż dużo tekstów jest obecnie dostępnych również w wersji elektronicznej

Kiedy dwójka studentów zauważa na drodze zadrukowaną kartkę papieru, to wówczas jeden z nich dopytuje, czy to naprawdę coś istotnego, a drugi mówi, że nie wie, lecz na pewno warto ten dokument skopiować - taką historyjkę można było paręnaście lat temu usłyszeć od dwudziestolatków zdobywających wykształcenie na politechnikach.
Continue reading »

Czy mamy świadomość jak wydać ebooka?

Nie musimy wydać jedynie w wersji tradycyjnej. Stworzyliśmy książkę, która według nas jest warta pokazania większemu światu? Z pewnością trzeba powiedzieć, że nie powinniśmy jej zdawać w formie papierowej, gdyż ciągle okazują się być jeszcze nowoczesne technologie, które zezwalają na czytanie książek w kolejnych formatach oraz to na różnorakich urządzeniach elektronicznych.
Continue reading »

Jak wybrać właściwy podkład – odwieczne pytanie, na które ciągle szuka się odpowiedzi

Obserwując aktualne trendy można zaobserwować jeden niezwykle wybijający się trend – jest nim uwielbienie piękna – nie chodzi to tylko o modę, mamy głównie na uwadze dbanie, często przesadne o urodę, o którą dbają dziś już nie tylko dziewczyny, ale i mężczyźni.


W sieci wiele jest stron, na których możemy poczytać o wskazówkach dotyczących odpowieniej pielęgnacji skóry naszej twarzy – jest również wiele programów telewizyjnych, które traktują o tematyce urodowej – często można dowiedzieć się naprawdę mnóstwa ciekawych porad.
Continue reading »