Odzież dla ciężarnych w żadnym wypadku nie powinna być nudna, czyli jak ubierać się modnie nawet parę tygodni przed rozwiązaniem

Trzydziestolatki w ciąży wcale nie zamierzają rezygnować z zakładania modnych ciuchów. Pomimo tego że w tym przypadku liczy się przede wszystkim wygoda, to jednak łatwo połączyć praktycyzm z modą. Niektóre reprezentantki płci pięknej zamawiają obszerniejsze swetry, a inne niemałą uwagę skupiają tylko na typowo ciążowych strojach. Podobnie bywa z butami - i w tym przypadku wygoda noszenia jest na głównym planie, choć modne fasony czy kolory są także mile widziane.
Continue reading »

W jaki sposób się ubierać, aby prezentować się schludnie każdego dnia? W jakich miejscach nabywać niezbędne ubrania, aby nie było zbyt drogo?

O modzie tak właściwie myślimy co dzień. Pewnie nie jest to moda taka jak z wybiegów, gdzie możemy odnaleźć najlepsze kreacje , to bardziej troszczenie się o to, żeby dobrze się prezentować. No bo tak naprawdę od wczesnego rana trzeba się postarać o to, żeby nasz wygląd był nienaganny, zależnie od okoliczności, by był dobrany odpowiednio, aby za bardzo nie raził przykładowo w czasie różnych uroczystości. Pół biedy, kiedy myślimy tylko o sobie, bo tak naprawdę jak mamy dzieci, to pojawia się również kwestia, jak je przygotować.
Continue reading »