Wielkie billboardy, kolorowe telebimy, plakaty na słupach – reklama w mieście

Agencje reklamowe dysponują obecnie szerokim polem manewru jeżeli chodzi o planowanie kampanii, zarówno na zewnątrz, jak i „w środku”. Dużą popularnością mogą poszczycić się w ostatnim czasie ogłoszenia reklamowe wyświetlane na telebimach. Jest to stosunkowo świeży sposób dotarcia, bardzo nowoczesny, depczący po piętach rozwiązaniom dobrze znanym, jak poster czy billboard Radom tak jak każda większa miejscowość montuje telebimy, na których wyświetlane są spoty reklamowe.
Continue reading »

Reklama wypuszczana na telebimie – jakie są wartości reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie wartości niesie za sobą reklama na telebimie, wskazane jest dowiedzieć się czym tak w zasadzie jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran, zwany również ekranem LED. Jest to współczesna forma reklamy zewnętrznej, jaka zezwala na dotarcie do wielu osób równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są skuteczną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu czy też śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są wyraziste nawet z pokaźnej odległości.
Continue reading »

Czemu światło jest tak ważne? W jaki sposób dopasować światło do pomieszczeń?

Sztuczne światło jest bardzo istotne, szczególnie podczas długich, ciemnych wieczorów. Ozdobne lampki stołowe będą niezbędne do zbudowania miłego nastroju, te na biurko ważne, aby pracować i czytać książki, natomiast światło główne do normalne aktywności. Naukowcy sprawdzili, iż człowiek spędza aż około 2000 godzin rocznie w pomieszczeniach, gdzie używane jest światło sztuczne. Projektanci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, aby stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat w różnych pomieszczeniach.
Continue reading »