Wielkie billboardy, kolorowe telebimy, plakaty na słupach – reklama w mieście

Reklamodawcy mają obecnie szerokie pole manewru jeżeli chodzi o układanie kampanii reklamowej, zarówno na ”mieście”, jak i „w środku”. Sporą popularnością mogą poszczycić się ostatnio ogłoszenia reklamowe możliwe do zobaczenia na telebimach. Jest to dość nowy sposób dotarcia, bardzo nowoczesny, depczący po piętach rozwiązaniom dobrze znanym, jak plakat lub billboard Radom tak jak każda większa miejscowość kupuje telebimy, na których wyświetlane są reklamy.
Continue reading »

Czemu światło jest tak ważne? W jaki sposób dopasować światło do pomieszczeń?

Sztuczne światło jest niesamowicie ważne, tym bardziej podczas długich, ciemnych wieczorów. Ozdobne lampki na stół są niezbędne do zbudowania romantycznego nastroju, te na biurko ważne, by pracować oraz czytać książki, natomiast ogólne do normalne aktywności. Badacze oszacowali, że człowiek spędza nawet około 2000 godzin w roku w pomieszczeniach, gdzie króluje oświetlenie sztuczne. Architekci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, żeby stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat w przeróżnych pomieszczeniach.
Continue reading »

Reklama wypuszczana na telebimie – jakie są wartości reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, należałoby dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, zwany również ekranem LED. Jest to nowoczesna forma reklamy zewnętrznej, jaka pozwala na dotarcie do wielu osób równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są skuteczną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu lub śniegu, reklamy ujawniane na telebimach są wyraźne nawet z istotnej odległości.
Continue reading »