Reklama wypuszczana na telebimie – jakie są wartości reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, warto dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, nazywany także ekranem LED. Jest to nowomodna forma reklamy zewnętrznej, jaka pozwala na dotarcie do wielu osób równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są efektywną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu lub śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są widoczne nawet z dużej odległości.
Continue reading »

Wielkie billboardy, kolorowe telebimy, plakaty na słupach – reklama w mieście

Reklamodawcy mają obecnie szerokie pole manewru jeśli idzie o planowanie kampanii, zarówno na zewnątrz, jak i „w środku”. Dużą popularnością mogą poszczycić się w ostatnim czasie spoty reklamowe wyświetlane na telebimach. Jest to całkiem świeży sposób dotarcia, bardzo nowoczesny, goniący rozwiązania dobrze znane, jak plakat czy billboard Radom tak jak każda większa miejscowość posiada telebimy, na których wyświetlane są reklamy.
Continue reading »

Czemu światło jest tak ważne? W jaki sposób dopasować światło do pomieszczeń?

Sztuczne światło jest bardzo istotne, szczególnie podczas długich, ciemnych wieczorów. Ozdobne lampki stołowe będą niezbędne do zbudowania miłego nastroju, te na biurko ważne, aby pracować i czytać książki, natomiast światło główne do normalne aktywności. Naukowcy sprawdzili, iż człowiek spędza aż około 2000 godzin rocznie w pomieszczeniach, gdzie używane jest światło sztuczne. Projektanci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, aby stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat w różnych pomieszczeniach.
Continue reading »