Co to jest reklama zewnętrzna?

Na ogół reklamę outdoorową definiuje się jako reklamę zachodzącą poza miejscem zamieszkania konsumentów, jakiej istotnym zadaniem jest dotarcie do nabywców w momentach, kiedy znajdują się poza mieszkaniem.


Ów rodzaj reklamy na ogół lokowany jest w miejscach publicznej użyteczności, przy czynnych ciągach komunikacyjnych (ulice, chodniki) a także w środkach komunikacji miejskiej, natomiast jej nadrzędnym celem będzie promocja konkretnej marki lub wyrobu dzięki dotarciu do bardzo szerokiego grona odbiorców – w tym również takich, jacy stronią od innych odmian reklamy.
Continue reading »

Czy ręczniki to dobry pomysł na produkty promocyjne? Oczywiście, że tak! Potrzeba tylko stworzyć interesujące wzory

Ręcznik to przedmiot, który spotyka się w każdym domu. W sytuacji, gdy poszukuje się ciekawego oraz trafionego pomysłu na gadżety reklamowe, warto rozważyć ręcznik, ponieważ taki gadżet każdego ucieszy.


Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Postaw na ręczniki!


Efektywna reklama to bardzo ważna część działalności.
Continue reading »

Idealne obuwie dla pań i panów

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest obuwie. Wiadomo nasze życie spędzimy albo w butach albo w łóżku, przynajmniej ogromną jego część, z tego powodu tak ważne jest by kupować odpowiednie buty. Niektórzy wolą kupić dużo butów i nie za bardzo o nie dbają, bo wiadomo, że zaraz można wybrać następne buty, ale są również osoby, które zwracają uwagę na to, jakie buty wybierają w sklepie.
Continue reading »

Reklama na dużym ekranie – poznaj interesujące dane na ten temat

Obecnie reklama jest podstawą działania jakiejkolwiek jednostki. Dobrze zaprojektowana reklama to zapewniony sukces jakiejkolwiek firmy. Promocja na telebimie, to aktywne i masowe trafienie z informacją do potencjalnych nabywców, wyjątkowo interesująca i nowoczesna technologia prezentacji, powiększenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub wyrobu, także sposobność aktualizacji informacji w czasie trwania kampanii.
Continue reading »