Kultowa niemiecka solidność w interesach to historia

Obsługa, Usługi
Coraz częściej krajowe zakłady dokonujące obrotu z firmami niemieckimi poszukują wyjścia, w jaki sposób możemy egzekwować należności wobec niesolidnych partnerów. Niestety legendarna niezawodność niemieckich przedsiębiorców jest już bajką a niesolidność płatnicza zachodzi na coraz większą skalę. Niemieckie firmy nierzadko ignorują wezwania do opłaty, jakie otrzymują od polskich dostarczycieli, wychodząc z domniemania, iż ze względu na problemy językowe, dystans oraz różnice kulturowe roszczenie nie będzie egzekwowane.

Lokata bezkarna to korzystna oferta – najistotniejsze informacje

Bez kategorii
Jakie propozycje ma dla nas bank?

Nierzadko banki posiadają wiele różnych propozycji dla własnych kontrahentów oraz trzeba się im wszystkim rzetelnie przyjrzeć, żeby mieć gwarancję, że wykorzystujemy z tej najlepszej dla nas.

Firma windykacyjna ma swoje sposoby na odzyskiwanie zadłużenia

Usługi
Każdy ma szansę popaść w zadłużenie. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, że przenigdy nie wiemy, w jakim momencie popadniemy w zadłużenie. Ma szansę się okazać, że niespodziewanie utracimy pracę, albo zachorujemy, i oddawanie zadłużenia już nie będzie tak prostą sprawą, jak to posiadało miejsce na początku.