Jak zabrać się za remont mieszkania? O czym wypada pamiętać?

Jeśli pragniesz totalnie odmienić swoje wnętrze, powinno się cały proces dokładnie rozważyć i zaplanować. Sęk w tym, by wszystko przebiegło właściwie i dokładnie tak, jak chcesz. Wykańczanie mieszkania zakupionych od dewelopera czy świeżo wybudowanego domu to wcale nie taka prosta sprawa. Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o pełny remont naszych czterech kątów.
Continue reading »

Kupujemy eleganckie i bardzo solidne szafki nocne do własnej sypialni

Chyba każdy się zgodzi, że sypialnia, w której nie ma szafki nocnej, najzwyczajniej w świecie nie jest 100% sypialnią. Co jak co, lecz bez żadnego cienia wątpliwości szafka nocna być musi! Z tej przyczyny powstał ten artykuł. Jeśli ktoś chce zakupić do swojej sypialni odpowiednią szafkę, dokładna lektura tego artykułu jest wskazana. Dobrze, to na co zwłaszcza warto zwrócić swoją uwagę w temacie szukania szafki do sypialni?
Continue reading »

Jak najlepiej wykorzystać każdy centymetr żeby stworzyć nieco więcej przestrzeni w pokoju dziecięcym?

Oczywiście każdy maluch w dzieciństwie marzy o tym, żeby mieć swój kącik, odrobinę prywatności i nie musieć dzielić się przestrzenią z rodzeństwem (szczególnie młodszym). Niestety, małe mieszkania często na to nie pozwalają, ale jest wiele trików, jak zaoszczędzić trochę miejsca i wygospodarować dodatkowy kawałek wolnej przestrzeni dla maluchów, a czasem nawet z jednego pokoju zrobić dwa małe.
Continue reading »

Gra, która jest wciągająca i ma coraz większą ilość zwolenników w naszym kraju. Czy wiedziałbyś jak wyjść z zamkniętego pokoju, gdzie pełno niewiadomych?

Wszystko wydaje się proste. Trafiasz po prostu do pomieszczenia, w którym możesz znaleźć dużo ciekawych przedmiotów. Ty i Twoi znajomi macie kilkadziesiąt minut, aby wyjść z tego miejsca. Nie jest to proste, bo żeby tego dokonać musisz rozwiązać kilka łamigłówek, przydatna też jest zręczność i umiejętność logicznego myślenia. Czas ucieka, a Ty nie posiadasz żadnych podpowiedzi, jedynie co masz to Twoja głowa i to, co wymyślisz. Poznaj escape room.
Continue reading »