Załatwianie różnorodnych kwestii połączonych z przymusowym tematem bhp

Usługi
Przepisy stanowią, że gaśnica powinna być ulokowana w miejscu swobodnie dostępnym w razie potrzeby jej zastosowania, utrzymana w należytym stanie, również działać porządnie i efektywnie. Jedynym wyjątkiem są pojazdy przewożące towary niebezpieczne. Gaśnice znajdujące się w tym pojeździe winny być poddawane przeglądowi według wskazań wytwórcy, ale nie rzadziej aniżeli raz do roku.

Instrukcja pożarowa winna znajdować się w każdej firmie, gdyż prawdopodobnie będzie gwarancją bezpieczeństwa

Usługi
Każdy marzy o tym, żeby mieć prywatną firmę, która będzie przynosić duże zyski każdego roku. Na nieszczęście nie każdy ma pojęcia o tym jak znaczące jest zatroszczenie się o to, aby w budynku znajdowały się gaśnice oraz pozostałe przybory, które mogą być potrzebne w trakcie powstania pożaru.

W stolicy podwyższona gotowość

Usługi
Jeżeli nie chcemy zaprószyć przypadkiem ognia. Jeśli chcemy wiedzieć, w jaki sposób się zachować, kiedy zauważymy ogień, to najlepszym rozwiązaniem będzie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa przy działaniach z ogniem jak też dotyczące sposobach zachowania podczas pożaru. Gdy jesteśmy w mieszkaniu nie zawsze mamy czujniki, które sygnałem dźwiękowym dają znać o tym, że jest pożar. Jednak w szkołach, czy też w innych ośrodkach użyteczności publicznej są dzwonki, które ogłaszają za pomocą dźwięku, że doszło do zaprószenia ognia. Jednak bez odpowiedniej instrukcja ppoż nikt nie zrozumie, co znaczy taki alarm dźwiękowy.