W jaki sposób zaaranżować swą domową łazienkę?

Łazienka to pomieszczenie przeważnie naprawdę nieduże, toteż jej urządzenie sprawia nam niemałe trudności. Warto jednak pomyśleć chwilę nad aranżacją i zastanowić się, które rozwiązanie pozwoli nam uczynić pomieszczenie maksymalnie funkcjonalnym. Oferowane aktualnie rozwiązania oraz triki pozwolą takiego rodzaju rezultat uzyskać w rzeczywiście każdym pomieszczeniu. Jak to zrobić?
Continue reading »

Oświetlenie jako znacząca rola w każdym pomieszczeniu

Oświetlenie pełni znaczącą funkcję w każdym wnętrzu. Wyszukana lampa wieczorową porą wprowadza niezwykły nastrój, a w ciągu dnia może stać się ozdobną rzeźbą. Lampa o intrygującym kształcie, utrzymana w określonym stylu, może być natchnieniem do urządzenia całego wnętrza. Pokój dzienny to wizytówka domu. To punkt zgromadzeń, ale też odpoczynku i spokoju.
Continue reading »

Czemu światło jest tak ważne? W jaki sposób dopasować światło do pomieszczeń?

Sztuczne światło jest niesamowicie ważne, tym bardziej podczas długich, ciemnych wieczorów. Ozdobne lampki na stół są niezbędne do zbudowania romantycznego nastroju, te na biurko ważne, by pracować oraz czytać książki, natomiast ogólne do normalne aktywności. Badacze oszacowali, że człowiek spędza nawet około 2000 godzin w roku w pomieszczeniach, gdzie króluje oświetlenie sztuczne. Architekci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, żeby stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat w przeróżnych pomieszczeniach.
Continue reading »