Zakup opon, jak również ich magazynowanie stało się teraz bardzo proste, potrzebny jest jedynie czas na znalezienie atrakcyjnych ofert sprzedażowych

Opona to podstawowa część każdego pojazdu. Ten element jest o tyle ważny, że ma on wielki wpływ na bezpieczeństwo nasze, a także innych użytkowników dróg. Jeżeli fiat ma, mówiąc żargonem szoferów, łyse opony, to policja wycofa go z ruchu, a jego właściciel zapłaci karę pieniężną i dostanie punkty karne. Sprawą bardzo ważną z punktu widzenia kierowców staje się sezonowa wymiana opon - wiosną trzeba zamontować opony letnie, a w listopadzie zimowe.
Continue reading »

Laweta Szczecin przyjedzie szybko

Awarie pojazdów będą czasem nieuniknione

Im więcej jeździmy wozem, tym większe będzie zagrożenie, że nam się on zepsuje a to w najmniej pożądanym miejscu, a dodatkowo jeszcze bez jakiegokolwiek uprzedzenia.
Continue reading »

Które narzędzia powinny znajdować się w jakimkolwiek niezłym warsztacie samochodowym?

Są takowe sytuacje, gdy jakąś rzecz, np. felgę, o wiele lepiej finansowo jest zakupić na złomie. Naturalnie sama felga musi być ponadto zdatna i pewna w używaniu.


Oczywiście takowe rzeczy winno się kupować nowe tak, żeby miały odpowiednio długą gwarancję, wszakże ma to znaczny nacisk na koszt i czasami obywatele, jacy lekceważą zdrowie i życie swoje i osób z grona, wybierają niestety takie właśnie wyjście.
Continue reading »