Laweta Szczecin przyjedzie szybko

Awarie pojazdów będą czasem nieuniknione

Im więcej przemieszczamy się samochodem, tym większe będzie zagrożenie, że nam się on popsuje i to w najmniej pożądanym miejscu, a na dodatek jeszcze bez jakiegokolwiek powiadomienia.
Continue reading »

Zakup opon, jak również ich magazynowanie stało się teraz bardzo proste, potrzebny jest jedynie czas na znalezienie atrakcyjnych ofert sprzedażowych

Opona to podstawowa część każdego auta. Ten element bywa o tyle istotny, że ma on niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo nasze, a także innych użytkowników dróg. Jeżeli mercedes ma, mówiąc językiem kierowców, łyse opony, to policja wycofa go z ruchu, a jego właściciel zapłaci mandat oraz zbierze punkty karne. Kwestią niezwykle istotną z punktu widzenia taksówkarzy bywa okresowa wymiana opon - na wiosnę trzeba przykręcić opony letnie, a w listopadzie zimowe.
Continue reading »

Które narzędzia powinny znajdować się w jakimkolwiek niezłym warsztacie samochodowym?

Są takowe sytuacje, gdy jakąś rzecz, np. felgę, o wiele lepiej finansowo jest zakupić na złomie. Naturalnie sama felga musi być ponadto zdatna i pewna w używaniu.


Oczywiście takowe rzeczy winno się kupować nowe tak, żeby miały odpowiednio długą gwarancję, wszakże ma to znaczny nacisk na koszt i czasami obywatele, jacy lekceważą zdrowie i życie swoje i osób z grona, wybierają niestety takie właśnie wyjście.
Continue reading »