Które narzędzia powinny znajdować się w jakimkolwiek niezłym warsztacie samochodowym?

Są takowe sytuacje, gdy jakąś rzecz, np. felgę, o wiele lepiej finansowo jest zakupić na złomie. Naturalnie sama felga musi być ponadto zdatna i pewna w używaniu.


Oczywiście takowe rzeczy winno się kupować nowe tak, żeby miały odpowiednio długą gwarancję, wszakże ma to znaczny nacisk na koszt i czasami obywatele, jacy lekceważą zdrowie i życie swoje i osób z grona, wybierają niestety takie właśnie wyjście.
Continue reading »

Zakup opon, jak również ich magazynowanie stało się teraz bardzo proste, potrzebny jest jedynie czas na znalezienie atrakcyjnych ofert sprzedażowych

Opona to elementarna część każdego pojazdu. Ten element bywa o tyle istotny, że ma on niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo nasze, a także pozostałych użytkowników dróg. Jeśli fiat ma, posługując się żargonem szoferów, łyse opony, to drogówka wycofa go z użytku, a jego posiadacz zapłaci karę pieniężną oraz dostanie punkty karne. Sprawą bardzo ważną z punktu widzenia kierowców bywa okresowa wymiana opon - wiosną trzeba założyć opony letnie, a późną jesienią zimowe.
Continue reading »

Laweta Szczecin przyjedzie szybko

Awarie wozów będą czasami spotykane

Im więcej przemieszczamy się samochodem, tym znaczniejsze jest zagrożenie, że nam się on popsuje a to w najmniej odpowiednim miejscu, a w dodatku jeszcze bez jakiegoś powiadomienia.
Continue reading »