Co dać nastolatce w prezencie urodzinowym? Kilka pomysłów

Jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się na przyjęcie urodzinowe czy imieninowe do jakiejś nastolatki, bez wątpienia przed Tobą trudny orzech do zgryzienia - co dać jej w prezencie? Dodatkowo poziom trudności znacząco się zwiększa gdy jest to nastolatka, z którą nie miewasz zbyt dużego kontaktu na co dzień, a jednocześnie sam nie znasz żadnych osób w takim wieku, które mogłyby Ci coś doradzić.
Continue reading »

W jaki sposób się ubierać, aby prezentować się schludnie każdego dnia? W jakich miejscach nabywać niezbędne ubrania, aby nie było zbyt drogo?

O modzie tak właściwie myślimy każdego dnia. Może nie jest to moda prosto z wybiegów, na jakich możemy odnaleźć najlepsze kreacje , to bardziej troska o to, by dobrze wyglądać. No bo już od samego rana trzeba się postarać o to, żeby nasz strój wyglądał nienagannie, zależnie od okoliczności, by był dobrany dobrze, żeby za bardzo nie odstawał na przykład podczas różnych uroczystości. Pół biedy, kiedy myślimy jedynie o sobie, ponieważ tak naprawdę jak posiadamy dzieci, to pojawia się też kwestia, jak je przygotować.
Continue reading »