Co możemy kupić w turystycznym sklepie?

Rosnące zainteresowanie różnymi formami aktywności, przykładowo trekkingiem albo wspinaczką górską, zaowocowało pojawieniem się na polskim rynku wielu wcześniej mało popularnych marek – producentów oprzyrządowania, obuwia jak też konfekcji turystycznej.
Continue reading »

Dziecięce wózki turystyczne gwarancją udanych wakacji

Wakacje z maluchem to udręka? Nic bardziej mylnego. Należy tylko odpowiednio przygotować się do odpoczynku.


dziecięce wózki turystyczne
Autor: David Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jakaś osoba zostaje rodzicem, szybko zauważa, że jej życie wywraca się o 180 stopni. Cały dotychczasowy harmonogram dnia może wyrzucić do kosza, gdyż – szczególnie w przypadku mam – wszystko już zależne jest od jednej malutkiej istotki. Jak każdy rodzic, przejmujemy się, czy jest mu odpowiednio ciepło i przytulnie, czy jest wystarczająco nakarmione, wyspane, czy odpowiednio się rozwija, etc. Taka całodobowa opieka i stałe skupienie nad maleństwem wpływa na to, że często człowiek zapomina o sobie. A dziecko nie powinno być ograniczeniem dla naszych zainteresowań i pasji, lecz być pięknym uzupełnieniem wspólnego życia pary.
Continue reading »

Ciekawe rozwiązanie związane z reklamą

Wszyscy zdają sobie sprawę, że reklama jest dźwignią handlu. A jeśli chcielibyśmy porządnie się zareklamować to musimy wiedzieć jak wiele jest możliwości związanych z fajnym reklamowaniem siebie. Nie każdy wie, że można np. postawić na ręczniki reklamowe. Większość firm korzysta z bardzo sztampowych rozwiązań w stylu ulotki, czy długopisy z logo firmy i telefonem, ale ręczniki! o takim rozwiązaniu nie myśli wiele firm. Dlatego rzeczywiście dobrze iść tym tropem.
Continue reading »