Z jakiego powodu dla niektórych kupowanie to styl życia?

Sporo osób myśli, że kupno markowych ubrań to snobizm. A prawda jest następująca: to bardzo często czysta i mądra kalkulacja. Jeżeli chcemy, by nasze rzeczy służyły nam dłużej niż do pierwszego czy drugiego prania i by wyglądały dobrze, to trzeba postawić na ciuchy, które mają świetny materiał i które nie kosztują kilka złotych. Wiadomo, że każda kobieta powinna mieć eleganckie komplety damskie, bo jedynie tak będzie mogła świetnie czuć się w pracy. Zresztą nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie robi swoje.
Continue reading »

Na co należy zwrócić uwagę podczas kupowania myjki?

Czy nie uważasz, że Twój wybranek posiada w szafce za dużo tych uzyskiwanych w prezencie krawatów czy spinek do krawata? Być może dobrym rozwiązaniem byłoby dać mu coś odmiennego, coś, co mogłoby być poniekąd inwestycją, a co może dodatkowo zainspirować Waszych kolegów? Jest pewne narzędzie, które naprawdę nie jest drogie, a jakie z pewnością spowoduje uśmiech na twarzy Twego ukochanego męża.


Pamiętaj, że tego typu myjka do użytku prywatnego nie musi być o niezwykle dużym ciśnieniu - wystarczy taka, jaka generuje strumień wody o ciśnieniu do 150 barów.
Continue reading »