Co to jest reklama zewnętrzna?

Na ogół reklamę zewnętrzną charakteryzuje się jako reklamę zachodzącą poza miejscem zamieszkania konsumentów, której kluczowym zadaniem jest dotarcie do adresatów w chwilach, kiedy znajdują się poza domem.


Ten typ reklamy w większości wypadków lokowany jest w miejscach publicznej użyteczności, przy czynnych ciągach komunikacyjnych (ulice, chodniki) jak też w środkach komunikacji miejskiej, zaś jej kluczowym celem będzie wypromowanie danej marki lub artykułu dzięki dotarciu do dosyć dużego grona odbiorców – w tym również takich, którzy unikają innych form reklamy.
Continue reading »

Zakupy internetowe – jakie są ich dobre strony i jakie usługi możemy nabywać tą drogą

W dzisiejszych czasach niemalże każdy korzysta z Internetu w różnym stopniu. Dzieje się tak dlatego, gdyż online odnajdziemy większość proponowanych usług, w dodatku możemy załatwić wiele formalności. Dzięki temu wiele procesów wykonujemy z mieszkania, a w związku z tym zaoszczędzimy czas, a często także pieniądze. Coraz więcej ludzi robi zakupy przez Internet. Jest to niezwykle wygodny sposób. Jakie są dobre strony takiego nabywania produktów i co możemy zakupić tą drogą?
Continue reading »