Czy myślałyśmy by zakupić kolorowe buty?

Buty okazują się być nieprawdopodobnym dodatkiem

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że naprawdę dużo mamy szansę dodać do kreacji, kiedy jedynie dobierzemy do niej dobre buty. Nigdzie nie będzie przykazane, że musimy kupować tylko buty o stonowanych i ciemnych barwach, które będą pasowały właściwie do wszystkiego. Mamy szansę tu troszkę zaszaleć i warto to zrobić, ponieważ może się okazać, że samodzielny wybór odpowiednich butów sprawi, że nasza stylizacja będzie niesamowita.
Continue reading »

W jaki sposób się ubierać, aby prezentować się schludnie każdego dnia? W jakich miejscach nabywać niezbędne ubrania, aby nie było zbyt drogo?

O modzie tak właściwie myślimy co dzień. Pewnie nie jest to moda taka jak z wybiegów, gdzie możemy odnaleźć najlepsze kreacje , to bardziej troszczenie się o to, żeby dobrze się prezentować. No bo tak naprawdę od wczesnego rana trzeba się postarać o to, żeby nasz wygląd był nienaganny, zależnie od okoliczności, by był dobrany odpowiednio, aby za bardzo nie raził przykładowo w czasie różnych uroczystości. Pół biedy, kiedy myślimy tylko o sobie, bo tak naprawdę jak mamy dzieci, to pojawia się również kwestia, jak je przygotować.
Continue reading »