Telebim Wrocław Teatr Polski używa

Gdzie chcemy wyświetlić naszą reklamę? Gdy zdecydujemy się na to, że pragniemy z naszą reklamą pójść na ulicę, że chcemy ją zainstalować w taki sposób, by była zauważana przez jak największe grupy ludzi, to powinniśmy się zastanowić, czy ma okazać się ulokowana na billboardzie, gdzie wszystko okazuje się być stałe, czy jednak pragniemy, by była pokazywana na telebimie, gdzie mamy szansę decydować o kolorach, wielkości czcionki, ale także przemienianiu co jakiś czas treści naszej reklamy?
Continue reading »

Reklama wypuszczana na telebimie – jakie są wartości reklamy zewnętrznej?

Zanim odpowiemy na pytanie jakie zalety niesie za sobą reklama na telebimie, należałoby dowiedzieć się czym tak naprawdę jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran diodowy, zwany również ekranem LED. Jest to nowoczesna forma reklamy zewnętrznej, jaka pozwala na dotarcie do wielu osób równocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są skuteczną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu lub śniegu, reklamy ujawniane na telebimach są wyraźne nawet z istotnej odległości.
Continue reading »

Sprzedawanie sieci telebimów jako tendencja występująca coraz częściej w branży reklamowej.

W branży reklamowej da się co jakiś czas dostrzec swego rodzaju tendencje, które biorą górę nad innymi. Dla przykładu, w ostatnim czasie popularnością cieszy się wyprzedaż sieci telebimów. Wynika to z chociażby tego, iż osoby sprzedające telebimy wiedzą, że dzięki temu będą mogły liczyć przez dłuższy czas na stałych kontrahentów.
Continue reading »