Reklama wypuszczana na telebimie – jakie są wartości reklamy zewnętrznej?

Usługi
Zanim odpowiemy na pytanie jakie wartości niesie za sobą reklama na telebimie, pożądane byłoby dowiedzieć się czym tak w rzeczywistości jest telebim. Telebim jest to wielkoformatowy ekran, nazywany też ekranem LED. Jest to nowomodna forma reklamy zewnętrznej, jaka pozwala na dotarcie do wielu ludzi jednocześnie. Dzięki zaawansowanej cyfrowej technologii, telebimy są skuteczną formą reklamy nawet w marnych warunkach atmosferycznych. Pomimo deszczu lub śniegu, reklamy wyświetlane na telebimach są wyraziste nawet z istotnej odległości.

Telebim Wrocław Teatr Polski używa

Usługi
Gdzie pragniemy pokazać naszą reklamę? Kiedy decydujemy się na to, że pragniemy z naszą reklamą wyjść na ulicę, że chcemy ją zamontować w taki sposób, by okazała się być zauważana przez jak największe rzesze ludzi, to musimy się namyślić, czy ma okazać się zamieszczona na billboardzie, gdzie wszystko jest stałe, czy jednakże chcemy, żeby okazała się być pokazywana na telebimie, gdzie mamy szansę decydować o tonacjach, wielkości czcionki, lecz też przemienianiu co jakiś czas treści naszej reklamy?

Sprzedawanie sieci telebimów jako tendencja występująca coraz częściej w branży reklamowej.

Usługi
W branży reklamowej da się co jakiś czas dostrzec swego rodzaju tendencje, które biorą górę nad innymi. Dla przykładu, w ostatnim czasie popularnością cieszy się wyprzedaż sieci telebimów. Wynika to z chociażby tego, iż osoby sprzedające telebimy wiedzą, że dzięki temu będą mogły liczyć przez dłuższy czas na stałych kontrahentów.