W jaki sposób się przeprowadzać? O jakich rzeczach pamiętać, aby nasza przeprowadzka okazała się jak najmniej męcząca i stresowa?

Wiele osób nie lubi przeprowadzek, lecz niestety czasami musimy się na nie zdecydować. Powodów jest całkiem sporo, a każda historia, chociaż niby podobna, to jednak inna, bo takie są też koleje naszych losów. Nie mamy zamiaru się jednak zagłębiać w takie koleje losu, bo ten artykuł nie będzie o tym, pokażemy jednakowoż, w jaki sposób przygotować się do przeprowadzki, o jakich rzeczach wiedzieć, by ten proces przebiegał w miarę bez większych problemów.
Continue reading »

Witaj telefonujących klientów właściwym przemówieniem, skorzystaj z profesjonalnego nagrania

Telefon wciąż pozostaje najistotniejszym i najczęściej wykorzystywanym narzędziem, jeśli chodzi o kontakt pomiędzy kontrahentami a poszczególnymi firmami. W szerokiej grupie dużych przedsiębiorstw dzwoniący łączą się z centralą, a ona później przekierowuje ich do odpowiednich jednostek lub udziela niezbędnych informacji. Przywitanie stosowane w centrali telefonicznej jest bardzo ważną sprawą, ponieważ wystawia świadectwo danej firmie.
Continue reading »