Wielkie billboardy, kolorowe telebimy, plakaty na słupach – reklama w mieście

Reklamodawcy dysponują obecnie szerokim polem manewru jeśli idzie o planowanie kampanii, zarówno na zewnątrz, jak i „w środku”. Sporą popularnością cieszą się ostatnio ogłoszenia reklamowe puszczane na telebimach. Jest to stosunkowo świeży sposób dotarcia, bardzo nowatorski, depczący po piętach rozwiązaniom dobrze znanym, jak poster lub billboard Radom tak jak każde większe miasto ma telebimy, na których prezentowane są reklamy.
Continue reading »

Powielanie podręczników jest nadal niezwykle popularne wśród studentów, chociaż dużo tekstów jest obecnie dostępnych również w wersji elektronicznej

Gdy dwójka studentów znajduje na drodze zadrukowaną kartkę papieru, to wówczas jeden z nich dopytuje, czy to rzeczywiście coś ważnego, a drugi replikuje, że nie wie, ale na pewno warto ten dokument skopiować - taką anegdotę można było kilkanaście lat temu usłyszeć od młodych studentów.
Continue reading »

Witaj telefonujących klientów właściwym przemówieniem, skorzystaj z profesjonalnego nagrania

Telefon wciąż jest najistotniejszym i najczęściej stosowanym narzędziem, jeśli chodzi o kontakt między kontrahentami a obsługującymi ich firmami. W szerokiej grupie dużych przedsiębiorstw dzwoniący zostają połączeni z centralą, która później przekierowuje ich do odpowiednich komórek lub udziela potrzebnych informacji. Powitanie stosowane w centrali telefonicznej okazuje się bardzo kluczową sprawą, gdyż wystawia świadectwo określonej firmie.
Continue reading »

Już dzisiaj zaufaj tłumaczowi przysięgłemu i poproś o wsparcie w czasie tłumaczenia ważnych papierów urzędowych

Znajomość języków obcych w tym momencie jest w pewnej mierze nieodzownością. Każde dziecko rozpoczyna naukę angielskiego lub niemieckiego już w przedszkolu, tak aby od najmłodszych lat ulepszać swoje zdolności. Jeżeli nam w młodości nie było dane uczyć się obcego języka, to już w tej chwili winniśmy nadrabiać zaległości, bowiem z całą pewnością nam się to przyda w przyszłości.
Continue reading »