Home » Klasa-str » Obsługa » Poszukujesz niebanalnej dekoracji do własnego domu? Obraz na szkle na pewno przypadnie ci do gustu!

Poszukujesz niebanalnej dekoracji do własnego domu? Obraz na szkle na pewno przypadnie ci do gustu!

Każde pomieszczenie potrzebuje estetycznych dodatków, które dodadzą mu szczególnego klimatu i sprawią, że będzie jeszcze bardziej eleganckie i modne. W postaci dekoracji wykorzystuje się płótna, rzeźby, różnorodne bibeloty, a nawet ozdobne rośliny. Każdy z nas marzy jednak o doprawdy nieszablonowej dekoracji, dzięki której mieszkanie wyróżni się na tle innych. Taką wspaniałą oraz elegancką dekoracją mogą okazać się obrazy na szkle.

Technika drukowania na szkle gwarantuje piękne dekoracje do twojego domu

obrazy na szkle

Autor: Coram Polska
Źródło: Coram Polska
Obrazy stały się bardzo często stosowaną dekoracją ścian w naszych domach. Mogą przybierać bardzo zróżnicowaną formę: popularne są klasyczne obrazy, jak również haftowane kilimy czy obrazy drukowane na płótnie – poznaj technologię druku na płótnie. Ostatnimi czasy wielką renomę zyskały także obrazy na szkle, które ze wspaniałym efektem stosuje się w przeróżnych pomieszczeniach mieszkania. Obrazy wykonywane na szkle stanowią estetyczną i ciekawą dekorację pokoju dziennego, lecz z równie doskonałym efektem prezentują się w kuchniach oraz łazienkach. W kuchni obrazy na szkle najczęściej umiejscowione bywają między szafkami kuchennymi, gdzie zastępują klasyczne płytki ceramiczne. Wykorzystanie odpowiedniego rodzaju szkła powoduje, że jest to wykończenie trwałe oraz bezpieczne, a zarazem niezaprzeczalnie bardzo śliczne. W łazienkach często wykorzystuje się szklane panele ozdobne, dzięki którym pomieszczenie nabiera eleganckiego charakteru. Zobacz więcej: http://twoja-galeria.eu/obraz-na-szkle-47-salon.html/B]

obrazy na szkle

Autor: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl
Obrazy na szkle okażą się idealną alternatywą dla osób, które szukają nieszablonowych a zarazem estetycznych dekoracji do swojego mieszkania – zobacz: obrazy drukowane na szkle. Dzięki współczesnej teobrazy drukowane na szkletego typu posiadają wysoką trwałość, okazują się odporne na działanie wody i promieni UV, są wytrzymałe oraz estetyczne. Gra światła na szklanym obrazie daje cudowny efekt, dodaje ujętym obiektom głębi i realizmu, a asortyment tego typu dekoracji jest bardzo zróżnicowany, przez co każdy znajdzie obraz, który doda jego wnętrzu optymalnego klimatu.

A może utrwalisz swoje zdjęcie?

Wyprodukowanie obrazu na szkle z własnej fotografii również jest możliwe i bez wątpienia pozwoli zyskać jeszcze ciekawszy efekt w projektowanym wnętrzu. Wystarczy tylko wyszukać firmę, która trudni się wykonywaniem takich obrazów oraz wybrać fotografię o odpowiedniej rozdzielczości. Zainteresowany? Kliknij w link: .

https://twoje-fototapety.pl/

About