Home » Klasa-str » szkolenia » Właściwy sposób na dodanie oszczędności w firmie

Właściwy sposób na dodanie oszczędności w firmie

Nie musisz być rekinem interesów, ażeby co nieco o prowadzeniu firm wiedzieć. Wiesz dla przykładu co znaczy abstrakt „IT”. Tak, abstrakt, nie idzie tu przecież o anglojęzyczny wyraz przetłumaczony jako „to”.

crowdfunding

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Człon „it” to abstrakt od „Internet Technologies”, zatem „technologie internetowe”.
W tej gałęzi niemało wyrażeń jest wypożyczonych z języka angielskiego. Często wygodniejsze jest używanie długich przetłumaczonych odpowiedników. Tak właśnie jest w wypadku zjawiska outsourcing it, które oznacza po prostu czerpanie z świadczeń zewnętrznych firm do robienia różnorodnych zadań.

Ten materiał posiada fascynujące dane na opisywany wątek, lecz jeśli masz ochotę zgłębić pokrewne aktualności, to dokładnie prześledź solidne informacje.

To tak, jakbyśmy do cały czas kapiących kranów często angażowali hydraulika zamiast uczyć się fachu, nabywać narzędzia, zdobywać wprawę. Tzw. outsourcing it sprawdź outsourcing it jest po prostu tańszą drogą do uzyskania tego samego zamysłu.

Nie ociągaj się! Jeżeli podobają nasze notki, to doczytaj nowe oraz interesujące wątki. Trzeba wejść w poniższy link.

Powinniśmy mieć w pamięci, iż zachowanie miejsca pracy dla swojego informatyka wielokrotnie byłoby dla naszej osoby bardziej kosztowne. Samo określenie outsourcing it może dotyczyć oczywiście wszystkich różnych branż.

Co więc może wchodzić w skład czynności, dla których firma korzysta z outsourcingu it? Więc bardzo wiele przedmiotów, a do mnóstwa z nich niezbędny jest analityk it – sprawdź analityka it. Jest on jakby projektodawcą na budowie. Uzyskuje informacje od Interesanta czego ten wymaga, wstępnie ustala wszelakie detale takiego zarysu, by następnie przekazać kwestię do swego zespołu.

Takowy analityk it musi poniekąd zaprojektować przyszłe rozwiązanie komputerowe, nim te będą przekazane do właściwej realizacji. Analityk it działa na etapie od pomysłu, do wykonania.

About