Home » Klasa-str » Handel » W jakich okolicznościach tradycyjne zakupy ponoszą porażkę z zakupami internetowymi. Zalety i wady zakupów internetowych i tradycyjnych

W jakich okolicznościach tradycyjne zakupy ponoszą porażkę z zakupami internetowymi. Zalety i wady zakupów internetowych i tradycyjnych

E-commerce, czyli elektroniczny handel zdobył w ostatnim czasie nowych sympatyków. wygoda i komfort robienia zakupów przez internet jest ich niepodważalną zaletą. Wśród zwolenników e-commerce spotkamy nie tylko ludzi młodych, ale też coraz częściej starszych ludzi.

Na wzrost zainteresowania elektronicznym handlem niezaprzeczalnie wpływ miały zmiany o charakterze społecznym, powstałe wskutek informatyzacji i technologizacji życia – kliknij aby przeczytać. Na terenie polski zjawisko to jest stosunkowo świeże, lecz rozwija się w zastraszającym tempie.
zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Deklarację wirtualnego shoppingu składają osoby, które mają w planach zakup gier komputerowych i prezentów – zdobądź więcej info. Niezbyt często w sklep internetowy klienci dokonują zakupu aparaty czy odkurzacze. Mała popularność tych produktów wiąże się z niskim poczuciem bezpieczeństwa u konsumentów. Sprzęty RTV i AGD są to artykuły stosunkowo drogie, dlatego mało kto podejmuje ryzyko dokonując ich zakupu przez internet.
W sklepach tradycyjnych zdecydowanie chętniej kupujemy artykuły spożywcze. Tradycyjny kanał sprzedaży wybierają klienci szukający artykułów takich jak: gospodarcza chemia,ogrodnicze artykuły, kosmetyki i meble.

W internetowych sklepach wysokim wskaźnikiem sprzedaży cieszą się: muzyka i filmy, sprzęt komputerowy, sportowy sprzęt oraz telefony komórkowe.
Istnieją również branże, które dobrze sobie radzą zarówno w internetowej sprzedaży jak i w tradycyjnym handlu.

Są to sklepy, które mają w ofercie obuwie i odzież.

Pragniemy Cię namówić do tak samo ciekawych wątków, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij odnośnik (https://raj-international.net/systemy-wizualizacji-zdarzen-pozarowych/) i oglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

br>
Czy publikowany artykuł jest według Ciebie ciekawy? Jeżeli tak uważasz, to wejdź też na oryginalny serwis www, który posiada równie cenne dane.

Zarówno w sklepach tradycyjnych jak i w internetowych dobrze będą się sprzedawać też różne nietypowe i oryginalne gadżety.

About