Home » Klasa-str » Handel » Dmuchany zagłówek – najlepsza poduszka na każdą podróż!

Dmuchany zagłówek – najlepsza poduszka na każdą podróż!

Usłyszawszy na temat zagłówków w samochodzie widzimy przed oczami górną część któregoś siedzenia, o którą opieramy głowę w trakcie jazdy. Tym konkretnym określeniem jednakże mianujemy nie tylko te wbudowane w siedzenia elementy, lecz również te całkiem „ruchome”, które mają za zadanie utrzymać naszą głowę w pionie, dając jej komfort i większą ilość rozluźnienia nawet i w czasie długiej podróży.

ogląd - dom

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Autor: YTONG MULTIPOR
Źródło: YTONG MULTIPOR
Niewiarygodnie często są one także używane po prostu jako poduszka no i to nie tylko przez kierowcę.
Zagłówki bywają idealnym rozwiązaniem w każdego typu podróży – nie jedynie tej samochodowej, ale również w trakcie jazdy choćby autobusem, czy też nawet i lotu w samolocie.

Skoro przeglądasz ten wpis, to znaczy, że omawiany temat bardzo Cię zafascynował. Jeśli tak rzeczywiście jest, to kliknij tu i przejrzyj rzetelne informacje.

Kształt takiego zagłówka niewiarygodnie często jest określany jako „rogal”, gdyż przypomina ten konkretny wypiek, w szczególności kiedy już założymy go na swoją szyję – ten konkretny kształt okala niemalże całą jej powierzchnię, „otulając” ją tak, iż jakkolwiek byśmy tak naprawdę nie poruszyli głową mamy dla niej bardzo miękkie podparcie, które niewiarygodnie często poza samy słowem „rogal” bywa również określane najzwyczajniej jako poduszka. Takiego typu zagłówki posiadają przeróżne rozmiary i kształty – często również przypominają swoją formą pluszaki, co zachęca dzieci do ich „przytulania” ni i nim się tak naprawdę zorientujemy nasze dziecko w czasie podróży śpi. Wbrew pozorom takie zagłówki nie występują tylko w „stałej” postaci, lecz także w wersji jeszcze mocniej „mobilnej”, czyli wersji dmuchanej.

Taki dmuchany zagłówek (https://homeandliving.pl/konfigurator/wezglowia/krok_1) zajmuje dokładnie tyle miejsca co właściwie nic no i mamy możliwość go posiadać praktycznie zawszy zaraz przy sobie – wystarczy go jedynie wyjąć, nadmuchać no i jesteśmy „gotowi do drogi”. Także one występują w różnych wielkościach i kolorystykach więc na pewno znajdziesz jakiś konkretny dla samego siebie.

About